O KONGRESIE

Poznań, 19-20 MAJA 2021
Zapraszamy do uczestnictwa oraz do współpracy w ramach
Polskiego Kongresu Logistycznego- eLOGISTICS 2021, który w tym roku odbędzie się w formule w 100% online.

Łukasiewicz- Instytut Logistyki i Magazynowania jako Organizator dokłada wszelkich starań aby zapewnić naszym Partnerom, Sponsorom, Wystawcom oraz Uczestnikom doświadczenie możliwie jak najbardziej zbliżone do tradycyjnej formy wydarzenia. Platforma, z którą podejmujemy współpracę, daje niezwykłe możliwości zaprezentowania swojej oferty biznesowej oraz nawiązania relacji z innymi uczestnikami wydarzenia.

Nikogo nie trzeba przekonywać o rosnącym znaczeniu logistyki w otaczającej nas rzeczywistości. Ta dziedzina, podobnie jak wiele innych, musi sprostać dynamicznym i często nieprzewidywanym zmianom, których wszyscy jesteśmy świadkami.

Jakie innowacyjne rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki stosowane są w magazynach?

Jakie trendy w zakresie inteligentnej mobilności wspierają rozwój obszarów miejskich? Jak zapewnić zrównoważony rozwój i ekologiczne podejście w logistyce? Jakie wyzwania logistyce stawia rozwój e-commerce i jakie technologie pozwalają na te wyzwania efektywnie odpowiadać?

Czy sztuczna inteligencja, Internet Rzeczy, digitalizacja to tylko modne hasła czy raczej nieodzowny element rozwoju logistyki?To przykładowe pytania, na które odpowiedź znajdziecie Państwo podczas 15-tej, jubileuszowej edycji Polskiego Kongresu Logistycznego eLOGISTICS 2021, która odbędzie się online w dniach 19-20 Maja pod hasłem: New Era is loading. Doświadczeni gracze rynkowi znający od podszewki meandry logistyki zaprezentują praktyczne rozwiązania w tym obszarze, które sprawdzają się już dziś oraz pokażą perspektywę „logistyki jutra”.Mamy dla Państwa aż cztery możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu:

  • Dwa dni po brzegi wypełnione niezwykle atrakcyjnymi merytorycznie treściami i angażującymi aktywnościami, umożliwiającymi przede wszystkim nawiązanie cennych relacji biznesowych.
  • Pierwszy dzień Kongresu z Sesją Plenarną, Keynote speakerami oraz debatą ekspertów wokół motywu przewodniego: LOGISTICS: #NewEraisLoading.
  • Drugi dzień Kongresu z równoległymi sesjami tematycznymi wokół najbardziej gorących wątków logistycznych tej wiosny.
  • Udział w obydwóch dniach Kongresu wraz z prenumeratą e-wydania Czasopisma #Logistyka

  • Wybierzcie Państwo opcję najlepszą dla siebie już dziś.
  • Weźcie udział w konferencji #online, jakiej branża jeszcze nie widziała.
  • Posłuchajcie, podyskutujcie o Nowej Erze w Logistyce.
  • Doświadczcie nowej jakości e-wydarzenia.Zapraszamy do współpracy i współtworzenia tego niezwykłego wydarzenia razem z nami.

Zobaczcie Państwo jak wygląda Nowa Era w Logistyce!

Zobaczcie jak wygląda nowa era organizacji wydarzeń online!