Speakers

 

 

   
MIROSŁAW ANTONOWICZ
A2 session

PKP SA

MARTA BACHNIAK-BIELEŚ
C2 session

Transporeon

BALAZS BELLAK
B1 session

Prologis

               
PAOLO BISOGNI
plenary session I
European Logistics Association
MATEUSZ BORUTA
plenary session I

ECR Polska

FREDERIC BUYSE
B2 session
Lineas Intermodal
HALINA BRDULAK
B1 session
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
               
WOJCIECH BUJAK
A3 session

PTV Group

WOJCIECH CELLARY
plenary session I
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
ŁUKASZ CHOLEWIŃSKI
C3 session

DB Schenker

PIOTR IWO CHMIELEWSKI
B1 session

ROHLIG SUUS Logistics

               
JAKUB CZYŻKOWSKI
C3 session

Sente

NIK DELMEIRE
C2 session
European Shippers' Council
TOMASZ DĘBICKI
C2 session

CapGemini

MAREK DOBRZYCKI
B3 session

Panattoni

               
FULVIO ESPOSITO
C2 session
Kennametal Inc.
IRENEUSZ FECHNER
B2 session
Poznan School of Logistics,
Polish Logistics Association
ANNA FRĄCKOWIAK
B3 session
Forum Media Polska
PIOTR FRĄCKOWIAK
A2 session
Bałtycki Terminal Kontenerowy BCT
               
KONRAD FUKS
A1 session
Atomscript.com
JAKUB GIERSZYŃSKI
A1 session

Inter Cars SA

JANUSZ GOCAŁEK
plenary session I

Talex SA

ELŻBIETA HAŁAS
plenary session I

GS1 Polska

               
STEVEN HARMAN
plenary session I

Amazon Europe

MARCO HEIDA
C1 session
Internet of Things Nederland
MARTIN HUBEŇÁK
C2 session

Antwerp Port Authority

ALAA JENNANE
A2 session

Ekol Logistics

               
ARKADIUSZ KAWA
A1 session
Uniwersystet Ekonomiczny w Poznaniu
SEBASTIAN KAWECKI
C1 session

Carrefour Polska

FRANK KNOORS
C2 session

Logit One NV

DAMIAN KOŁATA
A1 session

FIEGE

               
MAŁGORZATA KOZIEJ
C3 session

Trecom

ADAM KWIATKOWSKI
A3 session

Geis PL i Geis Parcel PL

GRZEGORZ LICHOCIK
B1 session

Dachser

WOJCIECH MACIEJEWSKI
C3 session
Grey Wizard
               
DARIUSZ MAŃKOWSKI
B2 session

United Robots

ANDRZEJ MICHALSKI
B2 session

SSI SCHÄFER

BARTOSZ MIERZWIAK
B3 session

Logicor

KRZYSZTOF MUSZYŃSKI
C1 session

Institute of Logistics and Warehousing

               
ALEKSANDER NIEMCZYK
plenary session I

GS1 Polska

ARTUR OLEJNICZAK
plenary session I
Institute of Logistics and Warehousing
KATARZYNA ORLIŃSKA
C1 session

Carrefour Polska

JELLE DE PARADE
B2 session
Lineas Intermodal
               
ANDRZEJ PAWLAK
A1 session

DHL

TOMASZ KOCIAŃSKI
A3 session

Raben Group

HANS-CHRISTIAN PFOHL
plenary session I

TU Darmstadt

European Logistics Association

KRZYSZTOF PORĘBSKI
A1 session

Last Mile experts

               
MAREK PRÓSZYŃSKI
A2 session

Palletways Polska

GRZEGORZ PROROK
B2 session

Consafe Logistics

MARCIN PRZYBYLAK
B3 session

SICK

RAFAŁ RENK
C3 session

ITTI

               
MAREK RÓŻYCKI
A1 session

Last Mile experts

TOMASZ RUSAK
B1 session

Rusak Business Services

CHRISTIAN VON RÜTZEN
plenary session I

Dachser

HANNS-GEORG RYBAK
B2 session

3M

               
WŁODZIMIERZ RYDZKOWSKI
A2 session
e-Impact
JAROGNIEW RYKOWSKI
C1 session
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
GUILLAUME SAUZEDDE
A3 session

Kuehne + Nagel

EDYTA SIEKIERSKA
C2 session

XBS Logistics SA

               
ANNA STREŻYŃSKA
plenary session II

MC2 Solutions

MARTA SZYMAŃSKA
C2 session

Danfoss

GRZEGORZ SZYSZKA
plenary session I
Institute of Logistics and Warehousing
MARCIN ŚLĘZAK
A3 session

Instytut Transportu Samochodowego

               
BOGUSŁAW ŚLIWCZYŃSKI
C2 session
Institute of Logistics and Warehousing, Polish School of Logistics
ARTUR THOMAS
B3 session

Jungheinrich Polska

SZYMON TRZEBIATOWSKI
plenary session II

Volkswagen Poznań

HARRI TULIMAA
C1 session

Voyantic Ltd

               
TADEUSZ TWARDZIK
C1 session

LS TECH HOMES SA

KRZYSZTOF WRÓBEL
B3 session

Polidea

WIKTOR WYSOCKI
C3 session

Comp-Win

LUCYNA ZABOROWSKA-PRINC
B1 session

Raben Group

               
MARCIN ZARZECKI
A2 session

Quotiss

ANDY ZMOLEK
plenary session II

Google USA

MACIEJ ŻAK
A2 session
ACP Global Forwarding
JADWIGA ŻUREK
A1 session

Arvato Polska